Theraflu Total Grip

produkt dostępny bez recepty, kapsułki,

Gwajafenezyna (guaifenesin)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, GlaxoSmithKline

Opakowanie:

16 kapsułek
dostępny, cena 33,00 zł
33,00 zł

(2,06 zł / szt.)

Opis Theraflu Total Grip

Theraflu Total Grip to lek dostępny bez recepty w postaci kapsułek łagodzący objawy przeziębienia i grypie. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, gwajafenazynę, która działa wykrztuśnie oraz fenylefrynę, która obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, zmniejsza obrzęk, udrożnia nos i ułatwia oddychanie. Produkt jest przeznaczony dla osób powyżej 16. roku życia, których masa ciała jest większa niż 50 kg.

Kategorie Theraflu Total Grip

Podmiot odpowiedzialny Theraflu Total Grip

Haleon Poland Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Polska

Składniki Theraflu Total Grip

  • Substancje czynne: 500 mg paracetamolu, 6,1 mg chlorowodorku fenylefryny (co odpowiada 5 mg fenylefryny zasady) oraz 100 mg gwajafenezyny w 1 tabletce.

  • Substancje pomocnicze: kroskarmeloza sodowa, skrobia kukurydziana, laurylosiarczan sodu, talk, stearynian magnezu; otoczka kapsułki: żelatyna, indygotyna (E132), dwutlenek tytanu (E171), żółcień chinolinowa (E104), erytrozyna (E127).

Ulotka produktu Theraflu Total Grip

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Pectosol

płyn, 40 gramów

Ectodose

płyn, 20 ampułek

49,95 zł

Nurofen Plus

tabletki powlekane, 12 tabletek = 1 blister

Ibum Forte o smaku bananowym

zawiesina, 100 mililitrów

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry