Ibum Express Forte

produkt dostępny bez recepty, kapsułki,

ibuprofen

, Hasco-Lek

Dawka:

400 mg

Opakowanie:

14,95 zł

(1,25 zł / szt.)

Opis Ibum Express Forte

Ibum Express Forte to lek dostępny bez recepty w postaci kapsułek, stosowany w słabych i umiarkowanych dolegliwościach bólowych (m.in. bólu głowy, bólu zębów, bólach mięśniowych i stawowych, nerwobólach). Produkt w swoim składzie zawiera ibuprofen w dawce 400 mg, który szybko się wchłania, dając efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Ponadto preparat obniża gorączkę i może być stosowany w bolesnym miesiączkowaniu. Przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Kategorie Ibum Express Forte

Podmiot odpowiedzialny Ibum Express Forte

Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.
ul. Zmigrodzka 242 e
51-131 Wrocław
PL
hasco@hasco-lek.com.pl

Składniki Ibum Express Forte

  • Substancja czynna: ibuprofen (400 mg w 1 kapsułce).

  • Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%; otoczka kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131).

Jak stosować Ibum Express Forte

  • Dawka początkowa leku to 400 mg (1 kapsułka), w razie potrzeby lek można zastosować co 4 do 6 godzin. Kapsułkę należy popijać wodą.

  • Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę w dawkach podzielonych.

Jak przechowywać Ibum Express Forte

Lek należy przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem.

Ulotka produktu Ibum Express Forte

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Nurofen Plus

tabletki powlekane, 12 tabletek = 1 blister

Ibum Forte o smaku bananowym

zawiesina, 100 mililitrów

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek

35,00 zł