Ibum Forte o smaku malinowym

produkt dostępny bez recepty, zawiesina,

ibuprofen

, Hasco-Lek

Dawka:

40 mg/ml

Opakowanie:

100 mililitrów
dostępny, cena 33,00 zł
33,00 zł

(0,33 zł / ml)

Opis Ibum Forte o smaku malinowym

Ibum Forte o smaku malinowym to lek dostępny bez recepty w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Preparat znajduje zastosowanie w leczeniu gorączki różnego pochodzenia, m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, jak również w przebiegu odczynu poszczepiennego. Ponadto łagodzi ból różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (m.in. ból głowy, gardła, mięśni, zębów, stawów, kości, uszu), a także bolesne ząbkowanie, ból po zabiegach operacyjnych oraz ból powstały na skutek urazów tkanek miękkich. Preparat ma malinowy smak i przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt powyżej 3. miesiąca życia oraz dla osób dorosłych mających problemy z połykaniem.

Podmiot odpowiedzialny Ibum Forte o smaku malinowym

Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.
ul. Zmigrodzka 242 e
51-131 Wrocław
PL
hasco@hasco-lek.com.pl

Składniki Ibum Forte o smaku malinowym

  • Substancja czynna: 200 mg ibuprofenu w 5 ml zawiesiny.

  • Substancje pomocnicze: maltitol ciekły, glicerol, guma ksantan, sacharyna sodowa, sodu benzoesan (E 211), kwas fumarowy, disodu fosforan dwunastowodny, aromat naturalny malinowy WONF L783 (zawiera naturalne substancje aromatyczne oraz glikol propylenowy E 1520), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Ibum Forte o smaku malinowym

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Nurofen Plus

tabletki powlekane, 12 tabletek = 1 blister

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Camilia

płyn, 30 pojemników 1 mililitr

93,90 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek

35,00 zł